KIM JESTEŚMY?

Producent króćców pomiarowy, króćce pomiarowe, króciec M64x4

NASZA MISJA

Nadrzędnym celem KARNATECH Andrzej Karnat jest wytwarzanie oraz terminowe dostarczanie produktów o wysokim poziomie jakości z uwzględnieniem kontekstu firmy.

USŁUGI SPAWALNICZE - KRÓĆCE POMIAROWE

 

Usługi spawalnicze wykonywane w naszym zakładzie to nie tylko gwarancja jakości i wytrzymałości, ale też bezpieczeństwa! Klienci, dla których spawamy różnego rodzaju elementy, mają pewność, że są one odporne i nie ulegną rozpadowi pod wpływem sił mechanicznych. Przeprowadzane są zgodnie z wszelkimi przepisami i normami bezpieczeństwa, a nad przebiegiem prac czuwa koordynator. 

Wykonujemy zlecenia na podstawie dokumentacji przygotowanej przez klienta lub jeśli projekt tego wymaga – sporządzamy je samodzielnie.

Posiadamy nowoczesny sprzęt pozwalający na precyzyjne przeprowadzanie wszelkich prac spawalniczych.

Łączymy elementy takie jak części systemów wyposażenia hal i linii produkcyjnych (m.in. regały stalowe, ramy wykorzystywane do produkcji urządzeń mechanicznych), akcesoria meblowe i dekoracyjne (podstawy i nogi do stołów, ramy krzeseł i regałów, lampy), a także elementy wykorzystywane w branży medycznej. Spawamy głównie stal nierdzewną i konstrukcyjną.

Dbamy o terminowość i profesjonalną obsługę. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących współpracy zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

 

Króciec pomiarowy M64x4 stal kwasoodporna nierdzewna
Króciec pomiarowy M64x4
Króciec pomiarowy - króćce pomiarowe

PROFESJONALNE STOŁY WARSZTATOWE

 

Nowa seria stołów warsztatowych o nazwie KARNATECH WORKBENCH POWERLIFT. Wychodząc naprzeciw potrzebom profesjonalistów oraz przemysłu nasz zespół zaprojektował zaawansowane stanowiska pracy, które są dedykowane dla nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli szukasz najwyższej jakości stołów warsztatowych na rynku polskim dla Twojego biznesu, to zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnością stołów WORKBENCH POWERLIFT.

 

Shopping Cart